XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.11.2022 r.

Dzisiaj w Kościele na całym świecie obchodzony jest ustanowiony przez papieża Franciszka VI Światowy Dzień Ubogich. Włączmy się w tę modlitwę Kościoła. Do ustawionych puszek można składać ofiary na pomoc ludziom ubogim. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”! Dzisiejsza niedziela jest też dniem solidarności z Kościołem prześladowanym. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich prześladowanych chrześcijanach, a zwłaszcza o braciach w wierze żyjących na Ukrainie.

W piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata.

Na ogrzewanie kościoła złożono jak dotąd 28.000 zł. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiary. Ponieważ jeszcze nie wszyscy nasi parafianie mieli możliwość uiszczenia tej opłaty przedłużamy termin składania ofiar na ogrzewanie kościoła do końca listopada br.

Informujemy, że koszt wywozu śmieci z cmentarza z okresu porządków związanych z uroczystością Wszystkich Świętych to kwota: 2.362 zł.

Taca na inwestycje z ubiegłej niedzieli wyniosła 3.100 zł. Za wasze ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

Koło Gospodyń Wiejskich w Chyżnem serdecznie zaprasza na zabawę taneczną do Remizy OSP Chyżne w dniu 19 listopada 2022 r. Świetną zabawę zapewni wam DJ. LED LIGHT. Cena to 150,00 zł. od pary. Zabawa rozpocznie się o godz. 19.00. W cenie biletu są dwa dania gorące, kawa, herbata, ciasto, zimne przekąski. Będzie również bardzo dobrze zaopatrzony bufet. Zapisy do 13 listopada u Pani Anny Łaciak i Pani Bożeny Janowiak.

W przyszłą niedzielę w remizie OSP w Jabłonce odbędzie się spotkanie dla zainteresowanych obniżeniem kosztów ogrzewania swoich domów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.
Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny.

Przez swoją wytrwałość ocalicie życie wasze. Mamy być gotowi na spotkanie z Chrystusem, który przyjdzie niespodziewanie. Niech w tym oczekiwaniu umacnia nas Boże błogosławieństwo.