XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.11.2022 r.

Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Do puszek ustawionych w kościele można składać dobrowolne ofiary na rzecz uchodźców i migrantów w związku z dramatyczną sytuacją wojny na Ukrainie.

W piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

Przyszłą niedzielą rozpoczniemy nowy okres liturgiczny – ADWENT. Zwyczajem naszym Msze święte przez ten okres będą w tygodniu tylko rano o godz. 7.00.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy na roczne wypominki. Kartki na wypominki są wyłożone w kościele.

Dziękujemy Panu Pawłowi Zbela za zasponsorowanie i wymianę żarówki w lampie przed kościołem, Panu Markowi Stachulak za dofinansowanie i przywiezienia węgla do naszego klasztoru, Panu Romanowi Jurczażak za naprawienie naszego samochodu i Adrianowi i Sebastianowi Pardel za pomoc w zainstalowaniu kotar i wykonaniu innych prac w kościele.

Do puszek na Światowy Dzień Ubogich złożono 625 zł. Zaś na pomoc Kościołowi na Ukrainie zebraliśmy 345 zł. Za waszą hojność i ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

Na ogrzewanie kościoła jak dotąd zebraliśmy 31.950 zł. Za zrozumienie, waszą hojność i ofiary złożone na ten cel z całego serca dziękujemy i jednocześnie informujemy, że termin składania tych ofiar został przedłużony do końca listopada br.

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny.