XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.11.2022 r.

Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca listopada. Po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Za składane dzisiaj ofiary na tacę inwestycyjna już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

W piątek przypada Święto Odzyskania Niepodległości. Msze święte o godz. 7.00 i 16.00 podczas których odmówimy modlitwę za Ojczyznę. Z racji tego święta nasz Arcybiskup Marek Jędraszewski udzielił wszystkim mieszkańcom naszej Krakowskiej Diecezji dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i od pokutnego charakteru tego dnia.

Także w piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.
W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny, VI Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Chrystus dla was stał się Ubogim”, a także XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – Ukraina”. W kościele do puszek będziemy mogli złożyć naszą ofiarę z przeznaczeniem na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii i diecezji, a także poszkodowanym w skutek wojny za naszą wschodnią granicą.

W kancelarii parafialnej do dnia 13 listopada zbierane są ofiary na ogrzewanie kościoła.

Koło Gospodyń Wiejskich w Chyżnem serdecznie zaprasza na zabawę taneczną do Remizy OSP Chyżne w dniu 19 listopada 2022 r. Świetną zabawę zapewni wam DJ. LED LIGHT. Cena to 150,00 zł. od pary. Zabawa rozpocznie się o godz. 20.00. W cenie biletu są dwa dania gorące, kawa, herbata, ciasto, zimne przekąski. Będzie również bardzo dobrze zaopatrzony bufet. Zapisy do 13 listopada u Pani Anny Łaciak i Pani Bożeny Janowiak.

Rodzice dzieci Chyżnego Górnego bardzo proszą właścicieli psów, aby nie chodziły bezpańsko po drodze, ponieważ dzieci jadąc do szkoły czy kościoła boją się ich, gdyż za nimi biegną i szczekają. Bardzo prosimy o poważne podejście do sprawy. Jeżeli sytuacja nadal będzie się powtarzać, sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów.

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny.