XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 r.

Dzisiejsza niedziela jako pierwsza miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy świętej o godz. 10.30 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Po procesji zapraszamy na spotkanie organizacyjne w kościele rodziców i dzieci z klasy III – przygotowujących się do I Komunii świętej, a o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu po Mszy świętej o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki, a z udziałem młodzieży w piątki.

W środę sprzątanie kościoła przed Odpustem Matki Bożej Różańcowej. Prosimy rodziny od numeru 71 (Fuła Lucyna) do 104 (Czerwonka Ewa). Jeżeli ktoś nie może w tym dniu przyjść do sprzątania kościoła prosimy o załatwienie sobie zastępstwa. Niech nikt nie dyspensuje się od tej czynności, która przecież przypada tylko raz na 2,5 roku.

Do wystawionych puszek można składać ofiary na cel przygotowania odpustu.

W czwartek różaniec z udziałem dzieci po Mszy świętej o godz. 17.00. W tym też dniu, ze względu na piątkowy odpust odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.

W piątek przypada Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. Msza święta o godz. 8.00, suma o godz. 11.00, którą odprawi O. Mariusz Płuciennik O.Carm. Po sumie procesja Eucharystyczna do kapliczek różańcowych wokół kościoła. Gorąco prosimy o asystę procesyjną, strażaków do baldachimu, dzieci do sypania kwiatków. W dniu odpustu Msza święta wieczorna szczególnie dla pracujących o godz. 17.00, a po niej Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji pierwszego piątku miesiąca.

Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.30 w kościele spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży z klas VII i VIII – przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Za dzisiejsze ofiary składane na tacę inwestycyjną składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej i naszej Patronki świętej Anny.

Niech Matka Boża Różańcowa wyprasza nam u Boga potrzebne łaski, aby nieustannie nam błogosławiąc pomnażał naszą wiarę.