XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022 r.

Dzisiaj w Krakowie odbywa się VIII Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami Krakowa pod hasłem „Dziecko w sercu Krakowa”.

W sobotę, jako pierwszą miesiąca, podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się do Niepokalanego Serca Matki Bożej. Od soboty też wieczorna Msza święta będzie odprawiana o godz. 17.00.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Tradycyjnie będzie to niedziela adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną. Za złożone ofiary w tym dniu na tacę inwestycyjną składamy już teraz serdeczne „Bóg zapłać”!

Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.30 spotkanie rodziców i dzieci z klasy III – przygotowujących się do I Komunii świętej, a o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

Sprzątanie kościoła przed odpustem Matki Bożej Różańcowej będzie w środę 5 października. Tym razem prosimy rodziny od numeru 71 (Fuła Lucyna) – 104 (Czerwonka Ewa). Jeżeli ktoś nie może w tym dniu przyjść do sprzątania kościoła prosimy o załatwienie sobie zastępstwa. Niech nikt nie dyspensuje się od tej czynności, która przecież przypada tylko raz na 2,5 roku.

Dziękujemy serdecznie młodzieży za pomoc w dokończeniu przygotowywania drewna na opał na zimę do naszego klasztoru.

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny.

Przyjmijmy teraz Boże błogosławieństwo, byśmy w naszym życiu zawsze mieli wyobraźnię miłosierdzia, o którą apelował nasz wielki Rodak święty Jan Paweł II.