XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 r.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi podczas Mszy świętej o godz. 18.00.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy świętej o 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Za ofiary składane w tym dniu na inwestycje składamy serdeczne „Bóg zapłać!”

Od jutra zmienia się porządek Mszy świętych w tygodniu. Mianowicie w poniedziałek, środę i piątek Msza święta o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.

Do końca czerwca w kancelarii parafialnej zbierane są pieniądze na cel koszenia trawy wokół kościoła i plebanii, oraz na cmentarzu w wysokości 50 zł. od rodziny. W duchu sprawiedliwości poczujmy się wszyscy solidarnie odpowiedzialni za utrzymanie porządku wokół naszej świątyni i grobów naszych bliskich zmarłych, a jeżeli ktoś uważa, że ta praca jest wykonywana źle, to niech sam zgłosi się do kancelarii parafialnej aby podjąć się tego zadania na rzecz naszej parafii.

W nadchodzącym tygodniu wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, a udającym się na wakacje – miłego urlopu. Tym którzy odpoczywają w naszej parafii życzymy by się dobrze czuli wśród nas.