XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022 r.

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy świętej o 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy panów strażaków do niesienia baldachimu, asystę procesyjną i dzieci do sypania kwiatów. Za ofiary składane w tym dniu na inwestycje składamy już teraz staropolskie serdeczne „Bóg zapłać!”

Przypominamy, że przez okres wakacji Msze święte będą odprawiane w tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W niedzielę Msze święte o 8.00, 10.30 i 15.00.

Z całego serca dziękujemy rodzicom młodzieży, która w sobotę 25 czerwca przyjęła sakrament bierzmowania, za dar ołtarza w postaci kompletu obrusów do naszej świątyni oraz za sprzątanie kościoła. Równie serdecznie pragniemy podziękować wszystkim rodzinom, które pozytywnie odpowiedziały na nasz apel i złożyły ustaloną kwotę na koszenia trawy wokół kościoła i plebanii, a także na naszym parafialnym cmentarzu. Łącznie uzbieraliśmy na ten cel 9.150 zł. „Bóg zapłać” za zaangażowanie i zrozumienie.

W nadchodzącym tygodniu wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, a jadającym na wakacje – miłego urlopu. Tym którzy odpoczywają w naszej parafii życzymy by się dobrze czuli wśród nas.