OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 NIEDZIELA ZWYKŁA 04.02.2024 r.

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Ofiary składane dziś na tacę są z przeznaczeniem na inwestycje, za które już teraz składamy staropolskie „Bóg zapłać!”

Przeżywamy nabożeństwo 40 – godzinne, które ma nas przygotować na przeżycie Wielkiego Postu. Dzisiaj i w następną niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.30 do godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy.

Dziękujemy za pomoc przy rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowych: Stefanowi Jurczażak, Romanowi Pardel, Grażynie Nowak i br. Józefowi.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii naszego rodaka z Lipnicy Wielkiej o. Janusza Janowiaka – proboszcza i przeora z Sąsiadowic na Ukrainie, który opowie nam o sytuacji w czasie wojny i pracy w tamtejszej parafii, Będzie również zbierał ofiary na utrzymanie tego klasztoru i prowadzenie niezbędnych remontów. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy naszym rodakom zza wschodniej granicy, potrzebującym naszego wsparcia materialnego.

Sołtys wsi informuje mieszkańców, że pobór podatku rolnego rozpocznie się od 7 lutego tj. środy i będzie pobierany przez wszystkie dni tygodnia oprócz sobór do 27 lutego