OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2023 r.

Od jutra zmienia się porządek Mszy świętych w tygodniu. Mianowicie
w poniedziałek, środę i piątek Msza święta o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.

W poniedziałek o godz. 17.00 odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci ze scholki i ministrantów zapisanych na wyjazd wakacyjny, a o godz. 17.30 Spotkanie przy grillu dla wszystkich ministrantów i scholki.

W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Sobota jest pierwszą miesiąca lipca. Oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi.

Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy świętej o 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Za ofiary składane w tym dniu na inwestycje składamy serdeczne „Bóg zapłać!”

Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 w „Posiadówce” będzie można odebrać zdjęcia z Pierwszej Komunii i Bierzmowania”

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na koszenie trawy wokół kościoła i na cmentarzu od rodzin: Anny Łuka, Anny Chowaniec, Moniki Turwoń, Kamili Paściak, Krzysztofa Chowaniec, Mateusza Szkodoń, Stanisława Lenczowskiego, Bożeny Janowiak, Tomasza Grelak, Anny Polaczek, Władysława Kulka, Eugeniusza Paściak, Renaty Szkodoń, Władysława Nemtusiak, Marii i Pawła Gnida, Zbigniewa Szyszka i Piotra Gjondła, Janiny Szyszka, Bronisława i Damiana Szkodoń, Stanisława Łaciak, Stefana Chmenia, Jana Czerwień, Anny Bugajskiej, Jana Czerwień, Klaudii Jasica, Jana Czerwień, Jana Świdroń, Stanisławy Łaciak, Małgorzaty Pardel. W sumie zebraliśmy na ten fundusz 14.000 zł. Zdecydowana większość parafian poczuwa się do troski o nasz cmentarz i kościół. Serdecznie dziękujemy.

W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jana Czerwień, za którego zamówiono 105 intencji mszalnych. Pięć intencji zostanie u nas w parafii, pozostałe zostaną odprawione przez naszego rodaka ks. Stefana Świdroń i w naszych karmelitańskich klasztorach.