OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.06.2023 r.

W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Dzieci i młodzież wraz z rodzicami oraz Grono Pedagogiczne i wszystkich pracowników szkoły zapraszany na Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00

W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela – odpust w Orawce.

Przypominamy, że od poniedziałku 26 czerwca przez cały okres wakacji Msza święta w tygodniu będzie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W pierwsze piątki miesiąca Msze święte będą rano i wieczorem.

Składamy serdeczne podziękowania za ofiary składane na koszenie trawy wokół kościoła i na cmentarzu od rodzin: Grzegorza Łaciak, Małgorzaty Wójcik, Jana Szkodoń, Albina Kulawiak, Joanny Fuła, Adama Rokickiego, Karola Czerwonki, Albina Rokickiego, Henryka Zbeli, , Marii i Janusza Pajkos, Marii Żołna, Beaty Urban, Anny Hładowcza, Stanisława Rusnak, Marii i Mariusza Łaciak, Katarzyny Łaciak, Jana Tisończyk, Jana Paściak, Emila Paściak, Henryka Blubla, Stefana Jurczażak, Jana Chmenia, Mariana Kadłubiak, Stanisława Matusiak, Pawła Zbela, Ireny Kulka, Marii Blubla i Krystyny Kostyra, Karola i Tomasza Łyś, Arkadiusza Łyś, Henryka Łaciak i Pawła Hosaniak, Henryka Banaś, Romana Pardel, Krystyny Łaciak, Janiny Czerwień i Krzysztofa Majkut, Jana Czerwień, Tomasza Hładowczak, Pawła Kowalik, Renaty Fuła, Mariana Zbela, Anny Adamczyk z Chicago.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom, przyjaciołom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką świętej Anny.