NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 21.11.2021

Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Oddania Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Do puszek ustawionych w kościele można składać dobrowolne ofiary na rzecz migrantów w związku z dramatyczną sytuacją na granicy polsko – białoruskiej.

W piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chyżnem zaprasza na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w Remizie OSP w Chyżnem 27 listopada br. od godz. 20.00, a z której dochód przeznaczony będzie na wykonanie sztandaru dla szkoły przy nadaniu jej imienia świętego Jana Pawła II. Zapisy można składać u pań Katarzyny Mastela i Agnieszki Kuziel. Nie chodzi tu tylko o dobrą zabawę i miłe zakończenie roku liturgicznego, ale przede wszystkim o wsparcie tej wspaniałej inicjatywy nadania patronatu naszej szkoły Świętemu Papieżowi.

Przyszłą niedzielą rozpoczniemy nowy okres liturgiczny – ADWENT. Zwyczajem naszym Msze święte przez ten okres będą w tygodniu tylko rano o godz. 7.00.

W kancelarii parafialnej przyjmujemy na roczne wypominki. Kartki na wypominki są wyłożone w kościele.

Dziękujemy Wspólnocie Leśnej URBAR za drzewo na opał.

Do puszek na Światowy Dzień Ubogich złożono 1.025 zł. Zaś na pomoc Kościołowi w Libanie zebraliśmy 1.745zł. Za waszą hojność i ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

Rozpoczęliśmy grzanie kościoła. Prosimy, by zwracać uwagę, czy drzwi są zamknięte. Jednocześnie informujemy, że jak dotąd na ogrzewanie kościoła zebraliśmy 21.600 zł. Za zrozumienie, waszą hojność i ofiary złożone na ten cel z całego serca dziękujemy.

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny.