IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022 r.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu za które dziękujemy w tym tygodniu złożyły następujące rodziny i osoby: Maria Pajkos, Budzińscy i Litwiakowie, Anna i Krzysztof Buroń z córkami, Renata i Stanisław Gjądła, Aniela Żołna, Józefina Tutka, Paweł Łaciak, Podchaliczowie, Małgorzata Tutka, Katarzyna i Jan Tomasiak, Sabalscy.

Z uwagi na dzisiejsze przejście z czasu zimowego na letni od jutra wieczorna Msza święta będzie celebrowana o godz. 17.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00. W sobotę podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi. Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Taca przeznaczona na inwestycje. Bóg zapłać za składane ofiary!

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w czwartek 07 kwietnia i zakończą w niedzielę palmową. Poprowadzi je O. Janusz Bębnik z naszego klasztoru w Krakowie. Szczegółowy program podamy w następną niedzielę. Jednak już dziś informujemy, że Msze święte będą o godz. 8.00, 10.00 i 17.30. Spotkania z dziećmi będą po południu czyli poza zajęciami w szkole. Sprawę dobrze przeżytych rekolekcji polecamy Waszej modlitwie.

W czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00 droga krzyżowa dla dzieci, w piątek po Mszy świętej o godz. 7.00 i 17.00 droga krzyżowa dla starszych, o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli być wcześniej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.00.

Tym, którzy podjęli postanowienia wielkopostne życzy wytrwałości, a wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.