III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20. 03. 2022 r.

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: w czwartek po Mszy świętej o godz. 16.00 droga krzyżowa dla dzieci, w piątek po Mszy świętej o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy nie mogli być wcześniej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.00.

W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. W tym dniu będzie można włączyć się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Informacje i foldery znajdują się na stoliku w wejściu do kościoła.

Do puszek na pomoc uchodźcom z Ukrainy złożono dodatkowo kwotę 1.970 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary i nie ustawajmy w naszym wspieraniu potrzebujących.

W kancelarii parafialnej można nabywać „wielkanocne baranki Caritas” w cenie 7 zł.

Zapłaciliśmy drugą fakturę za ogrzewanie kościoła w kwocie 8.564,58 zł. Poprzednia wynosiła 7.822,42 zł., co łącznie daje kwotę 16.387 zł. W kasie pozostało jeszcze 5.113 zł.

Ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu”, za które dziękujemy, złożyły rodziny: Renaty i Grzegorza Szczerbiak, Krystyny Czerwień, Anny i Stefana Czerwień.

Tym, którzy podjęli postanowienia wielkopostne życzy wytrwałości, a wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.