II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13. 03. 2022 r.

Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10.30 spotkanie w kościele z rodzicami uczniów klasy III. A na godz. 17.00 do naszego Domu Zakonnego zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.

Taca na inwestycje wyniosła 2.800 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać!”

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: w czwartek po Mszy świętej o godz. 16.00 droga krzyżowa z udziałem dzieci, w piątek po Mszy świętej o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.00.

W sobotę przypada Uroczystość świętego Józefa – Patrona Kościoła. Jest to jednocześnie dzień imienin Br. Józefa – naszego kościelnego. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

W kancelarii parafialnej można nabywać w ramach akcji Caritas ”baranki wielkanocne” w cenie 7 zł.

Stolica Apostolska przez Nuncjusza Apostolskiego w Polce podała do publicznej wiadomości informację, że nasz rodak bp. Jan Szkodoń przeszedł na emeryturę. Biskup Senior nadal prosi o modlitwę w jego intencji na dalszą posługę dla Kościoła.

Tym, którzy podjęli postanowienia wielkopostne życzymy wytrwałości, a wszystkim dobrego przeżycia Wielkiego Postu i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.