7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 16.05.2021

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha św. do której przygotowujemy się przez nowennę, którą odprawiamy podczas nabożeństw majowych. W tym dniu kończy się okres wielkanocny.

Pierwsza Komunia św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 30 maja podczas Mszy św. o godz. 11.30. Uprzejmie prosimy uczestników tej Mszy św. aby w tym dniu swoją obecność przenieśli na pozostałe godziny, a godz. 11.30 zostawili dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców i gości.

Przy wejściu na cmentarz od strony  „Posiadówki” został ustawiony automat do wkładów na znicze. Mały znicz w cenie 2 zł. duży w cenie 5 zł. Wystarczy włożyć monetę i gałką przekręcić do oporu. Wkłady wychodzą z boku automatu.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Józef Kostyra za którego zamówiono 228 intencji Mszy św. Zmarła także Maria Stefko. Pogrzeb we wtorek. Wyprowadzenie z kaplicy pogrzebowej o godz. 10.45,    Msza św. o godz. 11.00. Modlitwy w kaplicy dzisiaj o godz. 18.00, w poniedziałek o 19.00.  Polećmy zmarłego Józefa i zmarłą Marię  Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i gościom życzymy opieki św. Anny.