6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09.05.2021

W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, gdyż klęski żywiołowe coraz częściej zdarzają się także w Polsce, a ludzi głodujących na świecie ciągle przybywa.

W czwartek rozpoczniemy w naszej parafii Czuwania Fatimskie. O godz. 20.00 Msza św. z kazaniem, różaniec, apel jasnogórski,” procesja światła” z Figurą Fatimską wokół kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 14.45. Zachęcamy do udziału.

Taca na inwestycje z ubiegłej niedzieli wyniosła 2.950 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!

Informujemy, że Artur Sala podjął się funkcji „kosiarza”.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W dalszym ciągu obowiązuje w kościele zasłanianie ust i nosa. Prosimy o dostosowanie się do tego wymogu. Przy wejściu do kościoła są wyłożone maseczki,  z których można skorzystać. Jednocześnie Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Nowym Targu przypomina o zachowaniu odległości i o ilości uczestników nie więcej niż 1 osoba na 15m2 powierzchni. W przypadku nie dostosowania się do nakazów grozi kara grzywny do 30.000 zł.

 Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Maria Sternal za którą zamówiono 132 intencje Mszy św. Polećmy Jej duszę Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.