6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020

W ubiegłą niedzielę rozpoczynamy  40- godzinne nabożeństwo, które ma nas przygotować do wielkiego postu.  Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00. Zapraszamy do modlitwy.

W piątek o godz. 16.30  spotkanie w kościele z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

Taca na inwestycje wyniosła 3.550 zł. i 10 euro. Bóg zapłać za ofiary! Jednocześnie dziękujemy Annie i Stanisławowi Czerwień z Chicago za przekazanie 500$ na budowę kaplicy. Na dzień dzisiejszy w kaplicy wykonano prace:  ocieplenie sufitu, wyłożenie ściany głównej imitacją cegły, położono posadzkę oraz zamontowano na ścianach płyty ozdobne. Całe pomieszczenie wymalowano. Dodatkowo wyłożono płytkami toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze. Wykonano też tzw. biały montaż. W Cieszynie została zamówiona chłodnia na ciało. Termin montażu chłodni do końca marca. Rozliczenie finansowe podamy w najbliższym czasie.

Rada Rodziców zaprasza na zabawę taneczną w sobotę 22 lutego do remizy OSP. Rozpoczęcie o godz. 20.00. Zapisy do dzisiaj u Katarzyny Mastela lub Agnieszki Kuziel. Szczegółowe informacje na plakacie.

W piątek odbył się pogrzeb zmarłego w naszym klasztorze w Woli Gułowskiej O. Rajmunda Leszko – dawnego także proboszcza w Chyżnem. Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Niechaj ta święta liturgia, w której uczestniczyliśmy, pozwoli nam postępować drogą przykazań i drogą miłości. W tym duchu przyjmijcie Boże Błogosławieństwo.