5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.02.2020

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie adoracja Najświętszego  Sakramentu. Jednocześnie dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwo 40 – godzinne, które ma nas przygotować na przeżycie Wielkiego Postu. Przez 3 kolejne niedziele po sumie do godziny 15.00  adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Ofiary składane dziś na tacę są na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej.

We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy zatem wszystkich chorych naszej parafii na Mszę św. o godz. 9.00 w połączeniu ze specjalnym nabożeństwem. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi św. Zwracamy się z prośbą do osób posiadających samochody o dowiezienie chorych do kościoła.

Dziękujemy za pomoc przy rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej:   Stefanowi Jurczażak,  Janowi Krużel, Józefowi Kulawiak,  Romanowi i Adrianowi Pardel, Janowi i Dawidowi Stefko, Janowi Czerwień i br. Józefowi.

Składka na wsparcie zakonów kontemplacyjnych z 2 lutego wyniosła 2.700 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w remizie OSP rozpocznie się Walne Zebranie Spółki URBAR na które Zarząd serdecznie zaprasza.

Rada Rodziców zaprasza na zabawę taneczną w sobotę 22 lutego do remizy OSP. Rozpoczęcie o godz. 20.00. Zapisy do 16 lutego u Katarzyny Mastela lub Agnieszki Kuziel. Szczegółowe informacje na plakacie.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Tadeusz Hajost za którego zamówiono łącznie 39  intencji Mszy św.  Polećmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu. WIECZNY  ODPOCZYNEK…

Wszystkim naszym parafianom jak i sympatykom i przyjaciołom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką św. Anny.