4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03.2019

 Od jutra wieczorna Msza św. będzie sprawowana o godz. 17.00.

Praktykujących pierwsze piątki miesiąca zapraszamy do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godziny 10.00.

Od soboty rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Ks. Piotr Jasek ze Zgromadzenia Księży Orionistów z Warszawy. Program rekolekcji znajduje się na stronie internetowej parafii, w gablocie oraz jest wyłożony w przedsionku kościoła i na stojaku z gazetami.

W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie w kościele z rodzicami uczniów przygotowujących się do bierzmowania.

W  kancelarii parafialnej są do nabycia baranki wielkanocne Caritas w cenie 6 zł.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu za które dziękujemy  złożyli: Józefina Tutka z rodziną, Małgorzata Tutka, rodzina: Karola Czerwień,  Jana Gnida, Milana Pajkos, Sabalskich, Tomasik, Zachara, Łaciak i Mastela, rodziny co modliły się do św. Józefa u Karola Szkodoń, Jana Szczerbiak i Kowalik.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na budowę kaplicy pogrzebowej. Chyżne górna łącznie złożyło: 47.750 zł.  Dziękujemy też za ofiarę 2.000 zł  anonimowej rodzinie z Chyżnego. Łącznie na koncie budowy kaplicy posiadamy 205. 749 zł.

W przyszłą niedzielę przed kościołem kiermaszu prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne uczestniczące w zajęciach w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Odrowążu. W tym dniu także po Mszy św. o godz. 10.30 uczniowie naszej szkoły działający w wolontariacie rozprowadzać będą samodzielnie wykonane kartki wielkanocne. Zebrane pieniądze ze sprzedaży kartek będą przekazane na „Barkę” w Jabłonce.

Życząc wszystkim miłej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: w drodze krzyżowej i gorzkich żalach.  Szczególnie zapraszamy na drogę krzyżową w piątek o 19.00 którą przeżyjemy wraz z zespołem Rombań.