27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2018

W  sobotę z racji 13 dnia miesiąca czuwanie fatimskie, które rozpocznie Msza św. o godz. 20.00. Następnie: różaniec, apel maryjny i procesja światła wokół kościoła z Figurą Fatimską.   NIE  MA  MSZY  ŚW.  O  GODZ. 17.00.

W  tygodniu różaniec po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania uczestniczy w różańcu we wtorek. Różaniec z udziałem dzieci w czwartki.  Dzieci z klasy III podczas nabożeństwa otrzymają różańce.

W przyszłą niedzielę będziemy  przeżywać XVIII Dzień Papieski. Do puszek  przed kościołem będzie można złożyć ofiary   jako stypendialne Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia.  W tym dniu taca jest przeznaczona na budowę kaplicy pogrzebowej.

Ofiarę w wysokości 200 $ na budowę kaplicy pogrzebowej  złożyła rodzina Adamczyk z USA.

W ubiegłą niedzielę została przeprowadzona zbiórka ofiar dla rodziny pogorzelców z Podszkla. Złożona kwota to 5.920 zł, 100$  i 84 euro. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

         Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w uroczystość odpustową a szczególnie: zespołowi Rombań, strażakom, panu kościelnemu i organiście, tym wszystkim którzy sprzątali kościół, asyście procesyjnej, ministrantom. Podziękowania także za dary na stół odpustowy. Bóg zapłać całej parafialnej wspólnocie oraz gościom i naszym sympatykom.