26 NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021

Dzisiaj obchodzimy Diecezjalny Dzień Modlitwy za Młodzież. Módlmy się szczególnie za młodzież naszej parafii. Po każdej Mszy świętej jest
możliwość złożenia ofiary do puszki, która przeznaczona zostanie na inicjatywy podejmowane dla młodzieży w naszej parafii i dekanacie.

Dzisiaj także odbywa się we wszystkich kościołach liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przyjmujących Komunię świętej.

Od jutra wieczorna Msza święta będzie odprawiana o godz. 17.00.

W czwartek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. W tygodniu różaniec po Mszy świętej o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 14.30. Różaniec
z udziałem dzieci w czwartki.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą świętą Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 10.00.

W sobotę podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się do Niepokalanego Serca Matki Bożej.

Przyszła niedziela jako pierwsza miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Taca z przeznaczeniem na inwestycje. Za złożone ofiary już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.30 spotkanie rodziców i dzieci z klasy III – przygotowujących się do I Komunii świętej, a o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

Sprzątanie kościoła przed odpustem Matki Bożej Różańcowej będzie we wtorek 5 października. Tym razem prosimy rodziny od numeru 181A
(Tisonczyk Małgorzata) do 206 (Paściak Monika). Liczymy także  dodatkowo na obecność dzieci i młodzieży, którą zapraszamy.

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny