23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021

Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie po Mszy o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła.

Za składane ofiary na tacę inwestycyjną składamy już teraz serdeczne Bóg zapłać!

W związku z tym, że mimo dalej istniejącego czasu pandemii koronawirusa, jednak w szkole powróciliśmy do normalnego czyli stacjonarnego nauczania w budynku szkoły, dziecięcy zespół „Żurawinki” postanowił wznowić swoją działalność. Dlatego też w najbliższy wtorek, tj. 07 września br. zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które chcą należeć do tego zespołu, na spotkanie organizacyjne do Remizy OSP w Chyżnem na godz. 17.00. Zapraszamy nie tylko tych rodziców wraz z dziećmi, które już należały do tego zespołu, ale i tych, którzy chcieliby do nich dołączyć.

Również we wtorek 07 września br. także do Remizy OSP w Chyżnem, ale tym razem na godz. 19.00, zapraszamy wszystkie kobiety w każdym wieku chętne do zapisania się do nowopowstającego Chyżniańskiego Koła Gospodyń Wiejskich, gdzie będą panie mogły podzielić się swoimi zdolnościami kulinarnymi i artyzmem rękodzieła. Tam też będą mogły się panie nauczyć sztuki gotowania i robótek ręcznych.
Po przerwie wakacyjnej od tej niedzieli wznowiliśmy śpiew Godzinek przed Mszą świętą o godz. 8.00 oraz Mszę świętą z udziałem dzieci o godzinie 10.30.

Wszystkim naszym parafianom i tym, którzy gościnnie przebywają w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i udanego tygodnia, niech w każdej chwili Waszego życia towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo i opieka świętej Anny. Prośmy Pana o odpowiednią pogodę na czas prac polowych. Módlmy się również przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i naszej Patronki świętej Anny o Boże błogosławieństwo dla wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia i za wszystkich bliskich naszemu sercu zmarłych, zwłaszcza tych, których rocznica śmierci przypada w tym tygodniu oraz z Polonii Amerykańskiej i spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu. Uczynimy to zaraz w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu.