22 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.08.2021

Od jutra powracamy do porządku Mszy świętych z przed wakacji. Msza święta w tygodniu rano o 7.00, a po południu o godz. 18.00.

W środę o godzinie 8.00 – uroczysta Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców. Pół godziny przed Mszą świętą okazja do spowiedzi świętej. NA MSZY ŚWIĘTEJ OBOWIĄZKOWE SĄ MASECZKI.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Podczas Mszy świętej o godz. 18.00 modlimy się za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II polecając sprawę powołań kapłańskich i zakonnych.

Praktykujących pierwsze piątki miesiąca zapraszamy do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

W sobotę jako pierwszą miesiąca podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Tradycyjnie będzie to niedziela adoracyjna. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną. Za złożone ofiary w tym dniu na tacę inwestycyjną składamy serdeczne Bóg zapłać!

Od przyszłej niedzieli wznawiamy Msze święte o godz. 10.30 z udziałem dzieci.

Ubezpieczyciel naszego cmentarza obiecał przysłać rzeczoznawcę do oszacowania strat po ostatniej wichurze na dzień 09.września br. Do tego czasu prosi aby sporządzić listę nazwisk osób poszkodowanych wraz z adresem, nr tel. i szacunkowymi kosztami naprawy szkody. W tym celu zapraszam po Mszach św. wszystkich tych, którzy chcą otrzymać odszkodowanie za swoje zniszczone nagrobki, w celu podania tych danych.

Urząd Gminy w Jabłonce, a dokładnie Wydział Ochrony Środowiska bardzo prosi zabrać ze sobą do domu formularze Deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw, wyłożonych w kruchcie kościoła oraz na stojaku z prasą tuż obok gazetek parafialnych, aby wypełnione złożyć w Urzędzie Gminy. I jeszcze jedno ogłoszenie urzędu Gminy: … (dot. Spisu Powszechnego)
Wszystkim naszym parafianom i tym, którzy gościnnie przebywają w naszej parafii życzymy miłej niedzieli i udanego tygodnia, niech w każdej chwili Waszego życia towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo i opieka św. Anny. Prośmy Pana o odpowiednią pogodę na czas prac polowych. Módlmy się również przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i naszej Patronki św. Anny o Boże błogosławieństwo dla wszystkich jubilatów i solenizantów tego tygodnia i za wszystkich bliskich naszemu sercu zmarłych, zwłaszcza tych, których rocznica śmierci przypada w tym tygodniu oraz spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu.