2 NIEDZIELA ADWENTU – 08.12.2019

Dzisiaj na plebanii o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej oraz Komitetu Budowy Kaplicy.

RORATY  są odprawiane w tygodniu o godz. 7.00. Budując się postawą tych, którzy w nich uczestniczą zapraszamy także pozostałych  naszych parafian.

Taca na inwestycje wyniosła 3.120 zł oraz 12 euro. Bóg zapłać za Waszą ofiarność. Pieniądze te zostały wpłacone na konto budowy kaplicy pogrzebowej.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz  świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Małe świece  w cenie  6 zł. duże  w cenie 12 zł.  kalendarz parafialny w cenie 10 zł oraz album Kościoły Archidiecezji Krakowskiej w cenie 80 zł. Przyjmujemy  też na roczne wypominki.

Do puszki z napisem „Kościół na Wschodzie” przez cały tydzień można składać ofiarę na ten cel. Bóg zapłać!

Już dziś zwracamy się o pomoc w posprzątaniu kościoła na święta. Tym razem prosimy rodziny od numeru  71 FUŁA Lucyna do 104 CZERWONKA Ewa. Sprzątanie jest przewidziane na czwartek 19 grudnia.

Udało się nam odblokować dla dzieci aplikację na telefony komórkowe „Adwent Dobrych Uczynków 2019”. Na każdy dzień adwentu przygotowane zostało zadanie, po wykonanie którego dzieci zbierają serduszka. Dodatkowo za każde uczestnictwo w roratach każdego dnia można zapalić wirtualny lampion.  Aplikację można pobrać ze sklepu Google wpisując nazwę „Adwent Dobrych Uczynków”. Link do pobrania aplikacji znajduje się także na stronie internetowej parafii.

Informujemy, że spowiedź przed świętami Bożego Narodzenia będzie u nas w niedzielę 22 grudnia od 16.00 – 17.00.

Przybyłym gościom, sympatykom oraz naszym parafianom życzymy miłej niedzieli i dobrego przeżycia czasu adwentu i wytrwałości w postanowieniach adwentowych.