15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018

Jutro w naszym Zakonie przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Odpust w Zubrzycy Dolnej. Suma o godzinie 11.00.

W związku ze zbliżającym się dorocznym odpustem ku czci św. Anny można  do ustawionych puszek składać ofiary na ten cel za które z serca mówimy: Bóg zapłać! Sprzątanie kościoła  będzie we wtorek 24 lipca od godz. 8.30. Tym razem zapraszamy rodziny od numerów: 197 TISOŃCZYK Stanisław i Maria do 223 SPYTKOWSKA Stanisława. Liczymy także dodatkowo  na obecność dzieci i młodzieży, którą  zapraszamy.

W dniu  23 lipca wyruszy XXXVII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska rozpoczyna pielgrzymowanie we wtorek 24 lipca Mszą św. w kościółku św. Antoniego w Zubrzycy Górnej – Zimnej Dziurze o godz. 10.00. Bliższe informacje w gablocie, a zapisy dla Chyżnego w kancelarii parafialnej.

Ponawiamy zaproszenie na zabawę taneczną w dniu odpustu ku czci św. Anny do ChyżBetu z okazji 40- lecia powstania zespołu Rombań. Początek o godz. 18.000. Wstęp wolny!

W niedzielę  29 lipca w ramach IX Orawskiego Rajdu Motocyklowego zostanie w naszym kościele o godz. 12.30 odprawiona Msza św. na która zapraszamy nie tylko sympatyków motorów. Po Mszy św. przejazd parady motocyklowej.

Odpoczywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy nabrania sił, a parafianom i gościom wszelkich łask Bożych i opieki św. Anny.