16 NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018

We worek od godz. 8.30 sprzątanie kościoła z okazji zbliżającego się odpustu ku czci św. Anny. Zapraszamy rodziny od numerów: 197 TISOŃCZYK Stanisław i Maria do 223 SPYTKOWSKA Stanisława. Liczymy także dodatkowo  na obecność dzieci i młodzieży. Do ustawionych puszek można jeszcze  składać ofiary  na potrzeby odpustu: Bóg zapłać!

W środę  przypada święto św. Jakuba Apostoła. Odpust w Piekielniku. Suma o godz. 11.00. U nas w tym dniu okazja do spowiedzi św. przed odpustem od 16.30 – 17.00.

W czwartek  przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci naszej Patronki ŚWIĘTEJ  ANNY. SUMA ODPUSTOWA O GODZINIE 11.00,  która będzie połączona z jubileuszem 40 – lecia powstania zespołu ROMBAŃ. Sumie będzie przewodniczył i wygłosi kazanie O. Zbigniew Czerwień  – wikariusz prowincji i przeor naszego klasztoru w Krakowie.   Bardzo prosimy młodzież do feretronów i chorągwi, dzieci do sypania kwiatów i dzieci w strojach komunijnych.  Strażaków  prosimy do baldachimu oraz o przypilnowanie porządku. Prosimy także tradycyjnie o umycie drogi. W dniu odpustu Msza św. jest o godz. 8.00 i 11.00.  NIE MA MSZY ŚW. PO  POŁUDNIU.  Aby podkreślić naszą radość z jubileuszu powstania zespołu ROMBAŃ zapraszamy na zabawę taneczną do ChyżBetu. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

W dniu  23 lipca wyruszy XXXVII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska rozpoczyna pielgrzymowanie we wtorek 24 lipca Mszą św. w kościółku św. Antoniego w Zubrzycy Górnej – Zimnej Dziurze o godz. 10.00. Bliższe informacje w gablocie, a zapisy dla Chyżnego w kancelarii parafialnej.

W przyszłą niedzielę w ramach IX Orawskiego Rajdu Motocyklowego zostanie w naszym kościele o godz. 12.30 odprawiona Msza św. na która zapraszamy nie tylko sympatyków motorów. Po Mszy św. przejazd parady motocyklowej.

Wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia imieninowe. Niech  przykład życia św. Anny staje się dla nas zachętę, by w żadnym wieku nie poddawać się zniechęceniu i zwątpieniu.