14 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.07.2018

Dzisiaj przed kościołem ministranci z Zubrzycy Dolnej sprzedają książkę rodaka – misjonarza Ks. Władysława Madziara w cenie 10 zł.

W piątek przypada 13 dzień miesiąca. W naszej wspólnocie CZUWANIE FATIMSKIE. Zapraszamy  na Mszę św. o godz. 20.00, a następnie na różaniec, apel maryjny i procesję światła wokół kościoła. NIE  MA  MSZY  ŚW.  O  GODZ. 7.00. 

Taca na inwestycje wyniosła 3.703 zł oraz 25 euro.  Kwota ta zasiliła konto budowy kaplicy pogrzebowej. Bóg zapłać za ofiary!

W tym roku podczas odpustu ku czci św. Anny zespół ROMBAŃ będzie obchodził 40- lecie powstania. Sumie odpustowej będzie przewodniczył O. Zbigniew Czerwień. Z tej okazji też ukaże się płyta CD. Ale już dzisiaj z racji jubileuszu zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną do ChyżBetu na godz. 18.00. Wstęp wolny.

W naszej wspólnocie zmarł Karol Fuła – GANCORZ, którego pogrzeb odbył się we wtorek. Za zmarłego Karola zamówiono 52 intencje Mszy św. Pomódlmy się o Miłosierdzie Boże dla zmarłego Karola Fuła: dobry Jezu…

Odpoczywającym na wakacjach w naszej parafii życzymy nabrania sił, a naszym parafianom i gościom wszelkich łask Bożych za wstawiennictwem Patronki św. Anny.