13 NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.07.2018

Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Za ofiary składane na inwestycje składamy serdeczne Bóg zapłać!

Od jutra zmienia się porządek w tygodniu Mszy św. I tak w poniedziałek, środę i piątek Msza św. o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i   sobotę o godz. 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed poranną i wieczorną Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

 Składamy serdeczne podziękowania Annie i Janowi Łyś za sfinansowanie pielęgnacji zieleni przy kościele i plebanii. Dalsze podziękowania dla Jana Stefko i Krzysztofa Czerwień za pomoc przy układaniu drzewa na opał. Dziękujemy także Piotrowi Cichoń za pomoc przy grillowaniu podczas festynu.

W przyszłą niedzielę ministranci z Zubrzycy Dolnej będą sprzedawali przed kościołem książkę rodaka – misjonarza Ks. Władysława Madziara w cenie 10 zł. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.

 W nadchodzącym  tygodniu wszystkim parafianom  i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, a jadającym na wakacje – miłego urlopu. Tym którzy odpoczywają w naszej parafii życzymy by się dobrze czuli wśród nas.