16 NIEDZIELA ZWYKŁA
23.07.2017

Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej.

Jutro od godz. 8.30 sprzątanie kościoła z okazji zbliżającego się odpustu ku czci św. Anny. Zapraszamy rodziny od numerów: 88 (Polaczek Katarzyna Grzegorz) do 109 (Kulka  Władysław, Danuta). Liczymy także dodatkowo  na obecność dzieci i młodzieży. Do ustawionych puszek można jeszcze dzisiaj składać ofiary  na potrzeby odpustu: Bóg zapłać!

We wtorek  przypada święto św. Jakuba Apostoła. Odpust w Piekielniku. Suma o godz. 11.00. U nas w tym dniu okazja do spowiedzi św. przed odpustem od 17.00 – 17.30, a o 18.00 Msza św.

We wtorek przypada także wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie pojazdów.

W środę  przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową ku czci naszej Patronki ŚWIĘTEJ  ANNY. SUMA ODPUSTOWA O GODZINIE 11.00, której będzie przewodniczył i wygłosi kazanie O. Maciej Guzik – przeor naszego klasztoru w Lublinie.  Bardzo prosimy młodzież do feretronów i chorągwi, dzieci do sypania kwiatów i dzieci w strojach komunijnych.  Strażaków  prosimy do baldachimu oraz o przypilnowanie porządku. Prosimy także tradycyjnie o umycie drogi. Zapraszam  nasz regionalny zespół Rombań. W dniu odpustu Msza św. jest o godz. 8.00 i 11.00.  NIE MA MSZY ŚW. PO  POŁUDNIU.

Składamy podziękowanie za pomoc w przewiezieniu drzewa panu kościelnemu oraz Michałowi Marzec, Damianowi i Krzysztofowi Czerwień, Danielowi Turwoń.

Wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia imieninowe.

Niech  przykład życia św. Anny staje się dla nas zachętę, by w żadnym wieku nie poddawać się zniechęceniu i zwątpieniu. Na ten trud codziennego życia przyjmijcie Boże błogosławieństwo.