2 NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017

RORATY  są odprawiane w tygodniu o godz. 7.00. Budując się postawą tych, którzy w nich uczestniczą zapraszamy także pozostałych  naszych parafian.

Taca na inwestycje wyniosła 3.230 zł oraz 20$. Bóg zapłać za Waszą ofiarność. Pieniądze te zostały wpłacone na osobne konto parafii, które zasila budowanie kaplicy cmentarnej.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz  świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Małe świece  w cenie nie mniej niż 6 zł. duże  świece w cenie nie mniejszej niż 12 zł.  Przyjmujemy także na roczne wypominki.

Do puszki z napisem „Kościół na Wschodzie” przez cały tydzień można składać ofiarę na ten cel. Bóg zapłać!

Już dziś zwracamy się o pomoc w posprzątaniu kościoła na święta. Tym razem prosimy rodziny od numeru 133 A (Szyszka Bożena) do numeru 164 (Łaciak Maria). Sprzątanie planowane jest na wtorek 19 grudnia od godz. 8.30.

Tradycyjnie już w przyszłą niedzielę  okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00 – 17.00.

W przyszłą niedzielę przed kościołem kiermaszu prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne uczestniczące w zajęciach w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Odrowążu. Ofiary uzyskane ze sprzedaży prac zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z integracją społeczną, która stanowi istotny element rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Już dzisiaj informujemy, że w 4 niedzielę adwentu, w którą przypada wigilia NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 15.00.

W przedsionku w wejściu do kościoła są wyłożone TYTKI  CHARYTATYWNE na artykułu spożywcze dla rodzin ubogich.  Jeśli ktoś chciałby dołączyć się do akcji Caritasu prosimy o zabranie torby, a następnie przyniesienie jej do kościoła i złożenie przy bocznym ołtarzu.  Zebrane rzeczy zostaną w naszym przypadku przekazane do Pogotowia Opiekuńczego dla dzieci w Krakowie.

W poniedziałek o godz. 17.30 w auli Zespołu Szkół w Jabłonce prezentacja projektów i inicjatyw społecznych. W programie występ naszej dziecięcej grupy tanecznej. Zapraszamy!

OGŁOSZENIE  SOŁTYSA. W przyszłą niedzielę w remizie OSP o godz. 16.45 odbędzie się zebranie wiejskie.