ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 20.05.2018

Jutro  święto – Najświętszej Maryi Panny – Matki Kościoła – drugi dzień „Zielonych świątek”. Msze Święte o godzinie 8.00. i  18.00.

W piątek od godz. 8.30 sprzątanie kościoła przed uroczystością  Pierwszej Komunii św. Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klasy III.

W sobotę od godz. 9.00 spowiedź dzieci oraz rodziców, chrzestnych i gości.

W sobotę też przypada DZIEŃ  MATKI. Msza św. w intencji naszych mam o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę  Uroczystość Najświętszej Trójcy, którą kończymy  okres spowiedzi i komunii wielkanocnej. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z klasy III przystąpią do  Pierwszej Komunii św.

Otrzymaliśmy fakturę za ostatni okres grzewczy kościoła na kwotę 4.012 zł.

Już dzisiaj informujemy i zapraszamy na ŚWIĘTO  RODZINNE, które odbędzie się przy remizie OSP w niedzielę 17 czerwca. Szczegółowy program podamy w najbliższym czasie.

9 czerwca – sobota – dzieci komunijne wraz z rodzicami wyjeżdżają do Kalwarii Zebrzydowskiej na pielgrzymkę. Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Koszt wyjazdu to 25 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Serdeczne podziękowania dla tych co trudzili się przy „pileniu” drzewa:  Karolowi, Grzegorzowi i  Bartkowi Łaciak (Gronicek), Stanisławowi Tisończyk, Marcinowi Wąś, Janowi Bugajskiemu, Marcinowi i Andrzejowi Paściak, Albinowi Kulawiak, Andrzejowi Szkodoń i Krzysztofowi Czerwień.

Przyjmijmy błogosławieństwo Boga i bądźmy wierni Temu, który umarł, zmartwychwstał i posyła nam swego Ducha.