VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022

Przeżywamy nabożeństwo 40 – godzinne, które ma nas przygotować na przeżycie Wielkiego Postu. Dzisiaj i w następną niedzielę po Mszy świętej o godz. 11.30 do godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy.

Z uwagi na sukcesywnie malejącą liczbę zachorowań na koronawirusa od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu, czyli od (tj. 06. 03. 2022 r.) powracamy do stałego grafiku Mszy świętych w niedziele i święta, które będą celebrowane o godz. 8.00, 10.30 i 15.00.

Taca na inwestycje z niedzieli dwa tygodnie temu wyniosła 3.100 zł. W ubiegłą niedzielę O. Janusz zebrał na potrzeby klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie 5.000 zł. Za waszą hojność, otwarte serce i złożone ofiary składamy staropolskie: „Bóg zapłać”.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej prosi o przekazanie 1% podatku na pomoc osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym. Więcej informacji na plakacie przed kościołem i na ulotkach przy gazetkach parafialnych.

Najbliższy czwartek to tłusty czwartek. Z tej racji Bracia Kapucyni zapraszają do akcji „Wyślij pączka do Afryki”. Zamiast kupować pączki wpłać pieniądze na budowę studni w Afryce. Więcej informacji na plakacie w gablocie z ogłoszeniami.

Koło Gospodyń Wiejskich w Chyżnem ogłasza nabór nowych członkiń. Chętne Panie zaproszone są na spotkanie w dniu 24 lutego o godz. 18.00 w remizie OSP w Chyżnem.

Wspólnota Absolwentów WAJ w Krakowie zaprasza na tegoroczne organizowane przez siebie pielgrzymki do: Medziugorie, Włoch, Ukrainy i Ziemi Świętej. Więcej informacji można wyczytać z plakatu umieszczonego na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom, przyjaciołom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką świętej Anny.