VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

Dzisiejsza niedziela jest dniem naszej solidarności z naszym karmelitańskim klasztorem w Sąsiadowicach na Ukrainie. Dziękujemy naszemu rodakowi z Lipnicy Wielkiej – o. Januszowi Janowiakowi – przeorowi i proboszczowi tamtejszego klasztoru, za słowo Boże i przybliżenie nam sytuacji i posługi wśród Polaków żyjących za wschodnią granicą naszego kraju. Dziękujemy również Wam za wasze duchowe i materialne wsparcie tej misji.

Dzisiaj również rozpoczynamy nabożeństwo 40 – godzinne, które ma nas przygotować na przeżycie Wielkiego Postu. Przez 3 kolejne niedziele po Mszy świętej o godz. 11.30 do godziny 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy.

Jutro przypada Święto świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy i Ewangelizatorów Narodów Słowiańskich, a także wspomnienie świętego Walentego – patrona zakochanych.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Chyżnem informuje, że zapisy do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole odbywać się będą w dniach od 15 – 25 lutego 2022 r. w godz. od 8.00 – 14.00. Dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej.

Koło Gospodyń Wiejskich w Chyżnem ogłasza nabór nowych członkiń. Chętne Panie zaproszone są na spotkanie w dniu 24 lutego o godz. 18.00 w remizie OSP w Chyżnem.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom, przyjaciołom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką świętej Anny