WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 29.05.2022 r.

W środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe.

W czwartek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 10.00 w intencji naszej szkoły, której w tym dniu zostanie nadane imię Świętego Jana Pawła II. Podczas tej Mszy świętej zostanie też poświęcony nowy sztandar szkoły, a z okazji pierwszego czwartku miesiąca będziemy się modlić przez przyczynę Świętego Jana Pawła II o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

Z racji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

W sobotę jako pierwszą miesiąca podczas Mszy święta o godz. 7.00 modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas Mszy świętej o godz. 10.30. dziewczynki z klasy IV przystąpią do rocznicowej Komunii świętej. Taca z tego dnia jest przeznaczona na inwestycje.

Pragniemy poinformować wiernych, że Pierwsza Komunia święta w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 12 maja podczas Mszy świętej o godz. 10.30. Natomiast Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży z klasy VIII zostanie udzielony w sobotę 25 czerwca podczas Mszy świętej o godz. 9.30.

Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i gościom życzymy opieki świętej Anny i świętego Jana Pawła II.