V Niedziela Zwykła – 04.02.2018

Dzisiaj po sumie  wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 15.00 w ramach  40 – godzinnego nabożeństwa, które ma nas przygotować do okresu wielkiego postu. Zapraszamy do modlitwy.

Dziękujemy za pomoc przy rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej:   Stefanowi Jurczażak,  Janowi Krużel, Józefowi Kulawiak, Reginie Krużel oraz Eugeniuszowi, Romanowi, Beacie, Adrianowi i Sebastianowi Pardel.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary złożone  na tacę z przeznaczeniem na inwestycje. Ofiary te zasilą konto budowy kaplicy pogrzebowej.

W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w remizie OSP rozpocznie się Walne Zebranie Spółki URBAR na które Zarząd serdecznie zaprasza.

W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie na „Posiadówce” z rodzicami uczniów klasy III przygotowującej się do I Komunii św.

Bóg zapłać z ofiary na tacę na zakony kontemplacyjne w dniu 2 lutego. Uzbierana kwota to 1.070 zł.

Dzieci do lat 11, które chciałyby śpiewać i tańczyć w grupie „Mali Chyżnianie” zapraszamy na spotkanie w najbliższy wtorek o  godz. 17.00 do remizy. Wchodzimy bowiem w nowy program i późniejsze zapisy nie będą możliwe.

We wtorek po Mszy św. porannej będzie możliwość odbioru jabłek, które zostaną przywiezione z Krakowa z Caritas-u. Podziękowania dla Pawła Zbeli za ich przywiezienie.

Idźcie i niech wasze światło świeci przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Boga, Ojca całej ziemi. Niech w tej wędrówce towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.