OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 NIEDZIELA ADWENTU 10.12.2023 r.

W niedzielę 17 grudnia 2023 r. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Chyżnem zaprasza na kiermasz ciast po każdej Mszy św. w kościele lub przed kościołem, zależnie od pogody.

Informujemy, że spowiedź przed świętami będzie u nas we wtorek 19 grudnia od 16.30 – 18.00.

Sprzątanie kościoła jest przewidziane na czwartek 21 grudnia od godziny 8.30. Prosimy rodziny od numeru 207 (Giądła Grażyna) – 223 (Spytkowska Stanisława). Jeżeli ktoś nie może w tym dniu przyjść do sprzątania kościoła prosimy o załatwienie sobie zastępstwa. Niech nikt nie dyspensuje się od tej czynności, która przecież przypada tylko raz na 2,5 roku..

Przedświąteczne odwiedziny chorych w domach planujemy na sobotę 23 grudnia.

W kancelarii parafialnej są do nabycia opłatki oraz świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Małe świecew cenie 15 zł.,duże w cenie 25 zł. Przyjmujemy też na roczne wypominki.  

Taca na inwestycje wyniosła: 2.914 zł. Dziękujemy także tym rodzinom, które złożyły ofiary na ogrzewanie kościoła.

W tym tygodniu w Chicago odszedł do wieczności śp. Krzysztof Sobczak, za którego w zeszłą sobotę została w naszej świątyni odprawiona Msza św. żałobna. Z śp. Krzysztofa zamówiono 22  Msze św. Dwie z nich odprawione zostaną w naszym kościele pozostałe w innych klasztorach karmelitańskich. Polećmy zmarłego Krzysztofa Bożemu miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…