OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 Niedziela Wielkiego Postu  18.02.2024 r.

W ubiegłą niedzielę O. Janusz zebrał na potrzeby klasztoru w Sąsiadowicach na Ukrainie 5.237 zł. i 120 €. Za waszą hojność, otwarte serce i złożone ofiary składamy staropolskie: „Bóg zapłać”.

Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: w czwartek po Mszy świętej o godz. 16.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci, w piątek po Mszy świętej o godz. 7.00 i 16.00 Droga Krzyżowa dla starszych, a o godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Za odprawienie Drogi Krzyżowej lub uczestnictwo w nabożeństwie Gorzkich Żali można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, Komunia św. i modlitwa w intencji Ojca świętego).

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10.30 rozdanie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej, a po jej zakończeniu krótkie spotkanie w kościele z tymi dziećmi i ich rodzicami.

         Zarząd spółki dla zagospodarowania Wspólnoty Gruntowej URBAR uprzejmie zaprasza wszystkich członków na walne zebranie, które odbędzie się w dniu 24 lutego 2024 w Sali remizy OSP w Chyżnem o godz. 10.00

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Chyżnem informuje, że od 19 lutego do  1 marca 2024r. będzie rekrutacja do oddziału przedszkolnego. Wnioski można pobrać ze strony szkoły lub w sekretariacie szkoły.

Tym, którzy podejmą postanowienia wielkopostne życzymy wytrwałości, a wszystkim dobrego przeżycia Wielkiego Postu i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.