NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04.2020

Ze względu, że w dalszym ciągu obowiązuje ograniczenie do 5 osób, które mogą uczestniczyć we Mszy św. prosimy aby uczestniczyły w nich tylko osoby, które zamówiły na dany dzień intencje.

TRANSMISJE  MSZY  ŚW.  Z  NASZEGO  KOŚCIOŁA: w poniedziałek wielkanocny oraz w niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 10.30.

Ze względu  na okres  Oktawy Zmartwychwstania, w piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia. Zachęcamy, aby w naszych domach odmówić w rodzinach Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W naszym kościele  odmówimy ją przed każdą Mszą św.

Składamy serdeczne  Bóg zapłać za ofiary na kwiaty, które złożyli: rodzina Litwiak, Budzińskich, Gnida i Buroń, Maria i Jan Czerwień, Jadwiga i Lucjan Zbela, Jan i Małgorzata Łaciak – Świdroń, Elżbieta i Jan Czerwień, rodzina Władysława Zbela, Maria Surowczyk z córką, rodziny co się modliły u Emilii Szkodoń.

Dziękujemy także  za wszelkie przejawy życzliwości ze strony naszych parafian i sympatyków naszej parafii. Szczególnie dziękujemy za indywidualne składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Niech św. Anna – nasza Patronka wyprasza Wam potrzebne łaski za Waszą dobroć.

Życząc zdrowia w tych trudnych dniach pandemii wraz z naszą modlitwą z serca wszystkim błogosławimy.