NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 30.12.2018

Jutro sylwester.  O godz. 17.00 uroczysta Msza św. na zakończenie roku oraz nabożeństwo dziękczynno – błagalne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, by podziękować za miniony rok i prosić o łaski w nadchodzącym Nowym 2019.

W Nowy Rok przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę.

Od środy  powracamy do porządku Mszy św. rano o godz. 7.00 i po południu o godz. 16.00. W tym dniu ostatni dzień kolędy. Od godz. 8.30 odwiedzimy rodziny na Chyżne Dolne od rodziny Lenczowskich.

W czwartek podczas Mszy św. o godz. 16.00 modlimy się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Dla praktykujących pierwsze piątki miesiąca okazja do spowiedzi  pół godziny przed Mszą św. Od godz. 10.00 odwiedziny chorych w domach.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli Tak jak w latach ubiegłych będą przygotowane specjalnie  „paczuszki”  w których  znajdować się będzie kreda i kadzidło, które na końcu Mszy św. poświęcimy, aby zabierać je do naszych domów. Dokonamy także poświęcenia  wody. W dniu Trzech Króli przez naszą parafię przejdzie III ORSZAK  KRÓLEWSKI, który wyruszy o godz. 10.00 przy akompaniamencie zespołu Rombań spod remizy OSP i przejdzie do kościoła. Zapraszamy dzieci i rodziców  do wzięcia udziału w tym orszaku. Dla dzieci są przygotowane specjalne królewskie korony. Pomimo, że jest to pierwsza niedziela miesiąca adoracji w tym dniu nie będzie. Ofiary składane są z przeznaczeniem na misje.

Taca na wsparcie budowy kaplicy pogrzebowej będzie  w niedzielę 13 stycznia.

Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom i sympatykom naszej chyżniańskiej parafii życzymy:  Niech Nowy Rok 2019 będzie dla Was czasem pełnym, szczęścia i wielu radości. Dużo miłości i przyjęcia Chrystusa do swojego serca.