II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022

Od ubiegłej niedzieli modlimy się za naszych zmarłych wspominanych w wypominkach rocznych przed Mszą świętą o godz. 8.00. Z chwilą ustania pandemii, lub złagodzenia obostrzeń sanitarnych, powrócimy do czytania wypominek rocznych przed Mszą świętą o godz. 10.30.

W piątek przypada dzień babci, a w sobotę dzień dziadka. Msza święta w ich intencji – przez wstawiennictwo naszych i ich Patronów Świętych Annę i Joachima – zostanie odprawiona w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W roku Rodziny w naszej Archidiecezji Krakowskiej pielgrzymuje po parafiach Ikona Świętej Rodziny. W naszym dekanacie ta peregrynacja będzie miała miejsce w tym tygodniu: w czwartek 20 stycznia przybędzie do parafii w Podwilku, w piątek 21 stycznia do parafii w Jabłonce a w sobotę 22 stycznia do parafii w Zubrzycy Górnej. Nasza parafia jest zaproszona do kościoła parafialnego w Jabłonce, aby w sobotę 22 stycznia w czasie czuwania od godz. 10.00 do 12.00, przez wstawiennictwo Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, modlić się w intencji i intencjach rodzin naszej Chyżniańskiej Parafii. Zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału w tej adoracji Ikony Świętej Rodziny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Tadeusz Podchalicz, za którego zamówiono 16 Mszy świętych. Zmarła też śp. Maria Czerwień, której pogrzeb odbędzie się 18 stycznia o godz. 10.00. Wyprowadzenie z kaplicy pogrzebowej o godz. 9.45. Modlitwy za zmarłą codziennie do pogrzebu w kaplicy pogrzebowej o godz. 17.30. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Naszym parafianom i sympatykom oraz przybyłym gościom, a także wszystkim wypoczywającym na feriach zimowych życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki świętej Anny w nadchodzącym tygodniu