III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.01.2022

W roku Rodziny w naszej Archidiecezji Krakowskiej pielgrzymuje po parafiach Ikona Świętej Rodziny. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą sobotę uczestniczyli w czuwaniu naszej parafii w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Jabłonce za wspólną modlitwę w intencji wszystkich Rodzin naszej Chyżniańskiej Parafii.

Jutro, czyli w poniedziałek 24 stycznia, po Mszy świętej o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu Zespołu „Nowa Orawa”, w którym też grają i śpiewają dzieci i młodzież z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania tego koncertu i wspólnego kolędowania.

Gabinet Weterynaryjny w Jabłonce zawiadamia, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych 29 stycznia (tj. sobotę) zostanie przeprowadzone obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie w wyznaczonych punktach, które wraz z grafikiem są wywieszone na ogłoszeniach na słupach i na tablicy ogłoszeń.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Maria Czerwień, za którą zamówiono 63 Msze święte, z których 3 zostaną odprawione w naszym kościele, a pozostałe w innych kościołach karmelitańskich. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Naszym parafianom i sympatykom oraz przybyłym gościom, a także wszystkim wypoczywającym na feriach zimowych życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki świętej Anny w nadchodzącym tygodniu.