9 NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.06.2018

Rozpoczął się miesiąc czerwiec. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Trwa oktawa Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o asystę procesyjną, dziewczynki do sypania kwiatków oraz dzieci w strojach komunijnych. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków i ziół.

W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godzinie 8.00 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post. Odpust w Lipnicy Wielkiej. Suma o godz. 11.00.

W sobotę o godz. 7.00 wyjazd na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej z parkingu k/ kościoła. Dzieci komunijne zabierają z sobą stroje. Koszt wyjazdu 25 zł.

Raz jeszcze dziękujemy za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i za dekorację drogi; dziękujemy strażakom, niosącym chorągwie i feretrony, dzieciom, młodzieży, zespołowi ROMBAŃ wszystkim za wspólną modlitwę.

W niedzielę 17 czerwca od godz. 14.00 zapraszamy koło remizy OSP na FESTYN  RODZINNY. Zaproszenie kierujemy do parafian, ale także do naszych sympatyków i przyjaciół naszej parafii. W programie: występy zespołów „Mali Chyżnianie”, Rombań, gry i zabawy dla dzieci, pokazy strażackie, bufet, loteria fantowa, a na boisku sportowym mecz piłki nożnej: strażacy kontra ministranci. Przewidziane są także inne atrakcje. Raz jeszcze zapraszamy!

Na nadchodzący tydzień wszystkim parafianom oraz gościom życzymy wszelkich łask Bożych i opieki naszej  Patronki św. Anny.