7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02.06.2019

Dzisiejsza  niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca z przeznaczeniem na wsparcie budowy kaplicy. Na ten cel złożyła ofiarę 200 $ Anna Stefko z USA. Za złożone ofiary dziękujemy.

Także w dzisiejszą  niedzielę dzieci z klasy IV podczas Mszy św. o godz. 10.30 przeżywać będą swoją rocznicę Pierwszej Komunii św. Ze względu na tę uroczystość nie będzie procesji wokół kościoła.

Od jutra rozpoczyna się modlitwa przed uroczystością Zesłania Ducha św. która przypada  w przyszłą niedzielę. W tym dniu kończy się okres wielkanocny.

W czwartek modlimy się podczas Mszy św. o godz. 18.00 przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

W piątek jako pierwszy miesiąca okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00

Rozpoczęliśmy nabożeństwa czerwcowe. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy odmawiać po Mszy św. o godz. 18.00.

Informujemy, że procesja Bożego Ciała w tym roku pójdzie na Chyżne Dolne. Ołtarze będą tradycyjnie :
I  – u przy krzyżu  – państwo Gnida
II – u rodziny  Moczoł
III – u rodziny Kubica
IV – przy figurze św.  k/ parkingu rodzice dzieci komunijnych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła przed bierzmowaniem, a rodzicom za dar ołtarza w postaci nowego mszału do odprawiania Mszy św.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł + Karol Łaciak za którego zamówiono 33 intencje Mszy św.    Zmarła także Maria Jurczażak – z Zawodzia. Pogrzeb we wtorek. Wyprowadzenie z domu o godz. 9.00. Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i gościom życzymy opieki św. Anny.