6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05.2019

Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Matki wszystkim naszym kochanym mamom składamy serdeczne życzenia.

W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach. Klęski żywiołowe coraz częściej zdarzają się także w Polsce.

W środę, czwartek i piątek młodzież przygotowująca się do bierzmowania przeżywać będzie swoje duchowe przygotowanie przed przyjęciem tego sakramentu podczas Mszy św. o godz. 18.00.

W czwartek od godz. 8.30 sprzątanie kościoła przed bierzmowaniem. Zapraszamy rodziców uczniów klasy VIII i III gimnazjum.

W piątek okazja do spowiedzi św.  od godz. 17.15 dla młodzieży bierzmowanej, rodziców, świadków i gości. W tym dniu kończymy nabożeństwa majowe.

 W sobotę podczas Mszy św. o godz. 10.00 Ks. Biskup Jan Szkodoń udzieli sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej naszej młodzieży.

Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Taca z przeznaczeniem na wsparcie budowy kaplicy.  W tym miejscu składamy podziękowanie Karolowi i Annie Sobczak z Kolorado za przekazanie 3 tys.$ na budowę kaplicy pogrzebowej.

Także w przyszłą niedzielę dzieci z klasy IV podczas Mszy św. o godz. 10.30 przeżywać będą swoją rocznicę Pierwszej Komunii św. Ze względu na tę uroczystość nie będzie procesji wokół kościoła.

Otrzymaliśmy fakturę za ostatni okres grzewczy kościoła na kwotę 3.809 zł. Na koncie z ofiar na ogrzewanie pozostało jeszcze 3.793 zł..

Bóg zapłać Janowi Stefko oraz Krzysztofowi Czerwień za prace przy drzewie  na opał.

Wszystkim naszym parafianom oraz sympatykom i gościom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia pod opieką św. Anny naszej Patronki.