31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.10.2021

Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu składamy gorące i serdeczne Bóg zapłać parafianom, gościom, przyjaciołom i sympatykom za wszelką dobroć i ofiary, które są wyrazem wspólnej troski o tę parafialną świątynię. Nasze podziękowanie kierujemy także w stronę Polonii Chyżniańskiej. Po Mszy świętej o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i „Ciebie Boga wysławiamy”.

Jutro przypada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msza święta o godz. 8.00 i 10.30. O godz. 13.30 koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami, a o godz. 14.00 uroczysta Msza św. w intencji zmarłych z kazaniem i procesja na cmentarz. O godz. 20.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne na parafialnym cmentarzu zarówno młodzież jak i dorosłych. Prosimy o przyniesienie znicza.

We wtorek przypada – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. O godz. 7.30 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami, o godz. 8.00 Msza Święta za polecanych w jednorazowych wypominkach. O godz. 15.30 koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami i wieczorna Masza święta o godz. 16.00.

Od jutra wieczorna Msza święta będzie odprawiana o godz. 16.00. Przy tej okazji raz jeszcze dziękujemy za ofiary składane z racji jednorazowych wypominek.

Z powodu pandemii przez cały listopad, a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust zupełny dla wiernych zmarłych – ogłosił Watykan, podtrzymując w ważności wszystkie ustalenia z tamtego roku.

W czwartek podczas Mszy świętej o godz. 16.00 modlimy się przez wstawiennictwo świętego Jana Pawła II o powołania do kapłaństwa i zakonu.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą świętą. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 10.00.

W każdy piątek w listopadzie po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami.

W sobotę podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi.

Taca z przyszłej niedzieli z przeznaczeniem na inwestycje. Po Mszy świętej o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Informujemy, że w kancelarii parafialnej można zamawiać intencje Mszy świętych na rok 2022. Niestety nie możemy już więcej przyjąć Mszy świętych gregoriańskich na przyszły rok.

W kancelarii parafialnej do dnia 15 listopada zbierane są ofiary na ogrzewanie kościoła.

Z naszej wspólnoty parafialnej w USA odszedł do Pana śp. Karol Gnida, którego pogrzeb będzie dopiero ustalony. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek…

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom życzymy błogosławionego tygodnia, a podróżującym na groby bliskich życzymy bezpiecznej drogi przez wstawiennictwo patrona kierowców świętego Krzysztofa i Wszystkich Świętych.