32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021

Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca listopada. Po Mszy świętej o godz. 8.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Za składane dzisiaj ofiary na tacę inwestycyjna już teraz składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

W czwartek przypada Święto Odzyskania Niepodległości. Msze święte o godz. 8.00 i 16.00 podczas których odmówimy modlitwę za Ojczyznę.
W piątek po Mszy świętej o godz. 16.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny, piąty Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Ubogich zawsze macie u siebie” (Mk 14, 7). W kościele do puszek będziemy mogli złożyć naszą ofiarę z przeznaczeniem na pomoc najbardziej potrzebującym z naszej parafii i diecezji.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chyżnem zaprasza na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się w Remizie OSP w Chyżnem 27 listopada br. od godz. 20.00, a z której dochód przeznaczony będzie na wykonanie sztandaru dla szkoły przy nadaniu jej imienia świętego Jana Pawła II. Świetną zabawę gwarantuje zespół „Zgodni”, a także gorące posiłki i zimne przekąski oraz dobrze zaopatrzony bufet. Zapisy można składać u pań Katarzyny Mastela i Agnieszki Kuziel.

W Stanach Zjednoczonych odszedł do Pana śp. Karol Gnida za którego zamówiono łącznie 62 intencje Mszy świętych, z których 3 zostaną odprawione w naszym kościele, a pozostałe w innych naszych kościołach karmelitańskich. Plećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzmy błogosławionego tygodnia pod opieką naszej Patronki świętej Anny