31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2017

Zbierana taca w dniu dzisiejszym jest z przeznaczeniem na inwestycje. Składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary.

Od jutra wieczorna Msza św. będzie odprawiana o godz. 16.00.

W sobotę  przypada 11 dzień miesiąca – w naszej ojczyźnie jest on obchodzony jako Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 8.00  i 16.00  podczas których  modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny. W tym dniu odpust w Podwilku – suma o godz. 11.00.

W każdą sobotę w listopadzie po Mszy św. o godz. 16.00 różaniec z wypominkami. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w modlitwę za naszych zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach.

Informujemy, że w kancelarii parafialnej można zamawiać już intencje Mszy św. na rok 2018.

W najbliższym czasie Rada Parafialna dokona zbiórki ofiar na ogrzewanie kościoła.

Za zmarłego Eugeniusza Zbela – WOJTEK, którego pogrzeb odbył się we wtorek zamówiono łącznie 47 intencji Mszy św.

Rada Rodziców przy naszej szkole organizuje 18 listopada o godz. 20.00 w remizie OSP  ZABAWĘ  ANDRZEJKOWĄ. Wstęp 50 zł od osoby. Gra zespół „Granit”. Szczegółowe  informacje i zapisy u Katarzyny Mastela i Moniki Turwoń.

Wszystkim, obchodzącym  Imieniny życzymy opieki św. Marcina, a  gościom i naszym parafianom  miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Kończąc niedzielną ofiarę idziemy pokrzepieni Ciałem Chrystusa. Niech przed obłudą i pychą broni nas i osłania błogosławieństwo Boga.