30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10.2017

ROCZNICA  POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA

Dziś przeżywamy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. W tym dniu składamy gorące i serdeczne Bóg zapłać  parafianom, gościom, przyjaciołom i sympatykom  za wszelką dobroć i ofiary, które są wyrazem wspólnej troski o ten parafialny dom. Nasze podziękowanie kierujemy także w stronę Polonii w Chicago.

W środę   UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Msza św. o godz. 8.00, 10.30.  O godz. 13.30 koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami,    a o godz. 14.00 uroczysta Msza św. w intencji zmarłych z kazaniem  i procesja na cmentarz. O godz. 20.00 zapraszamy  na  czuwanie modlitewne  na  parafialnym  cmentarzu  zarówno młodzież jak i dorosłych.   Prosimy o przyniesienie znicza.

W czwartek przypada  – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. O godz. 7.30 odmówimy różaniec z wypominkami, o godz. 8.00 Msza Święta. O godz. 16.30 różaniec z wypominkami i wieczorna Masza św. o godz. 17.00 za polecanych w jednorazowych wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

W piątek Msze św. ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 7.00 i 17.00. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.  Odwiedziny chorych w domach od godz. 10.00.

W sobotę jako pierwszą miesiąca modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi.

W każdą sobotę listopada po Mszy św. wieczornej różaniec z wypominkami. Zapraszamy do modlitwy za naszych zmarłych.

Taca z przyszłej niedzieli z przeznaczeniem na inwestycje. Po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Od następnego poniedziałku czyli od 6 listopada zmiana godziny wieczornej Mszy św., która będzie w tygodniu  odprawiana o godz. 16.00.

W  kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki.

Za zmarłego Jana Świdroń – Barborzak, którego pogrzeb odbył się w środę  zamówiono łącznie 88 Mszy św.

W Gdyni zmarła mama naszego współbrata Br. Dariusza, który pracował ostatnio w Chyżnem. Polećmy duszę śp. Heleny Ernest  Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezus a nasz Panie…

Pamiętając, że nasze serca są żywą świątynią Boga idźmy stąd ubogaceni błogosławieństwem, a dary, które tutaj otrzymujemy, nieśmy ludziom.