3 Niedziela Wielkiego Postu – 04.03.2018

Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja po Mszy św. o godz. 8.00. Taca z przeznaczeniem na budowę kaplicy pogrzebowej. Bóg zapłać za ofiary! Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie załatwień wszelkich pozwoleń oraz zleciliśmy prace nad projektem kaplicy, która stanie w miejscu dawnej szkoły.

Nabożeństwa wielkopostne:
W  czwartek  po Mszy św. o godz. 16.00  droga krzyżowa dla dzieci.
W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i 16.00 droga krzyżowa dla starszych, a o godz. 19.00 droga krzyżowa dla młodzieży i tych, którzy z racji pracy nie mogli być wcześniej.
W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym   o godz.  14.15.

W kancelarii parafialnej są do nabycia baranki wielkanocne w cenie 6 zł. Zachęcamy do ich nabywania – ofiary z ich sprzedaży są przeznaczone na „Caritas”.

Ogłaszamy konkurs na wykonanie najdłuższej  i  najpiękniejszej palmy. W konkursie biorą udział tylko palny wykonane własnoręcznie.  Rozdanie nagród w Niedzielę Miłosierdzia.

Informujemy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od czwartku 22 marca do Niedzieli Palmowej, które poprowadzi nasz współbrat O. Wiesław Strzelecki  z Krakowa. Szczegółowy program rekolekcji znajduje się już na stronie internetowej parafii oraz w gablocie.

Tym, którzy podjęli postanowienia wielkopostne życzy wytrwałości, a wszystkim parafianom i gościom dobrego przeżywania  Wielkiego Postu, Bożego błogosławieństwa na każdy  dzień.

Przyjmijmy Błogosławieństwo Boga, które niech będzie dla nas pomocą w wiernym wypełnianiu przykazań.