29 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021

W tym tygodniu w piątek przeżywać będziemy Uroczystość Świętego Jana Pawła II – głównego patrona Województwa Małopolskiego, którego relikwie znajdują się w naszym kościele. Ponieważ nasza chyżniańska szkoła stara się o przyjęcie jako swojego patrona Świętego Jana Pawła II – dlatego w czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00 dzieci z naszej szkoły poprowadzą Nabożeństwo Różańcowe w intencji naszej szkoły wraz z rozważaniami zaczerpniętymi z myśli świętego Patrona. Natomiast w piątek, młodzież z klasy VIII poprowadzi Różaniec w intencji polskiej młodzieży, na której Jan Paweł II tak bardzo polegał, z jego rozważaniami.

W kancelarii parafialnej można składać jednorazowe wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej. W uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 14.00 i w dzień zaduszny o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza święta za zmarłych polecanych w wypominkach. Jednocześnie dziękujemy za złożone ofiary z racji wypominek.

Ze zbiórki do puszek w ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia uzbieraliśmy 1272,81 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Ze względu na pandemię w tym roku również rezygnujemy ze zbiórki ofiar na ogrzewanie kościoła i kaplicy przez Radę Parafialną. Ofiary w wysokości 100 zł od rodziny prosimy składać bezpośrednio w kancelarii parafialnej do dnia 15 listopada. Liczymy na waszą hojność i wyrozumiałość.

Wszystkim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia pod opieką Matki Bożej Różańcowej.